10.06.2013

Dni techniki 2013 w ZST Tarnów

Dni Techniki w ZST Tarnów - publicznośćW dniach 6 – 7 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie – Mościcach, przy ul. Kwiatkowskiego 17, odbyły się „Dni Techniki”. Oprócz własnych rozwiązań uczniów ZST swoje rozwiązania zaprezentowały znane w regionie, w Europie i na całym świecie firmy: Sony, Astor, Motorola Solutions, Skoda – Auto Bączek i Mega-el. Jednym z punktów programu była również prezentacja technologii LiquiDATA.

Dni Techniki w ZST Tarnów - prezentacja technologii LiquiDATAW trakcie prezentacji przedstawione zostały wady i zalety różnych metod niszczenia danych oraz dowody na to, że czasem z dysków, które wydają się już nieodwracalnie zniszczone, można odzyskać wszystkie, lub prawie wszystkie informacje. Pokazany również został przebieg wszystkich etapów procesu niszczenia dysków twardych, oraz urządzenia wykorzystywane do liquidacji danych.
 

Dni Techniki w ZST Tarnów - publicznośćDni Techniki były bardzo interesującym wydarzeniem - zainteresowanych nowoczesną techniką w zakresie: robotyki, IT, systemów sterowania, motoryzacji oraz sprzętu AV nie brakowało, wszystkie prelekcje odbywały się przy pełnej sali. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję Dni Techniki.

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000