04.07.2012

IV Spotkanie w ramach: Forum Wymiany Doświadczeń w Gospodarce Odpadami

W czwartek, 5 lipca 2012 r, w Tarnowie odbędzie się IV Spotkanie w ramach Forum Wymiany Doświadczeń w Gospodarce Odpadami w sali konferencyjnej na parterze budynku Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego przy ul. Szujskiego 66, zorganizowane przez Fundację Ekologiczną "Czysta Wisłoka". Spotkanie będzie poświęcone pierwszemu krokowi do realizacji nowych przepisów UCPG, to jest tworzeniu bazy danych niezbędnych przy wdrażaniu nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi.

Jednym z punktów programu będzie także prezentacja i pokaz niszczenia dysków twardych za pomocą technologii LiquiDATA w Mobilnym Centrum Utylizacji Danych (specjalnie przystosowanym samochodzie–laboratorium umożliwiającym utylizację nośników w dowolnej lokalizacji) przeprowadzana przez BOSSG & EIT+ Technologies.

Na zaproszenie BOSSG & EIT+ Technologies w Spotkaniu weźmie także udział Kancelaria Olesiński & Wspólnicy, której przedstawiciel, aplikant adwokacki Michał Kluska wystąpi z prezentacją na temat: „Konieczność ochrony danych osobowych zawartych w bazach danych”.

Agenda Spotkania

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 

Aktualizacja - zdjęcia z Wydarzenia:

Prezentacja - M. Kluska z Kancelarii Olesiński & WspólnicyPokaz niszczenia dysków twardych

 

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000