10.10.2012

LiquiDATA na III Krajowym Forum Bezpieczeństwa Informacji

Dzisiaj, tj. 10 października 2012 roku, w godz. 9-17.30 w Ryni trwa III Krajowe Forum Bezpieczeństwa Informacji. Tematem przewodnim tegorocznego forum będą: "Metody analizy ryzyka i zarządzanie ryzykiem. Znaczenie jego wyników w procesie tworzenia i eksploatacji systemów teleinformatycznych przeznaczonych do przetwarzania informacji niejawnych". Podczas forum przedstawiciele BOSSG Data Security wypowiedzą się na temat "Bezpieczeństwo informacji niejawnych związane z  wycofywaniem z użycia niejawnych nośników magnetycznych i  elektronicznych". Następnie odbędzie się specjalny pokaz technologii LiquiDATA w Mobilnym Centrum Utylizacji Danych i premiera nowego urządzenia do wstępnego mechanicznego niszczenia ceramicznych talerzy dysków twardych.

Organizatorem wydarzenia jest Krajowe Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Teleinformacyjnego i Ochrony Informacji Niejawnych (KSBTiOIN).

Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli KPRM, ABW, SKW, MON, CSłiL, WIŁ, WZŁ, MAW Telecom a także innych Firm i Stowarzyszeń związanych z bezpieczeństwem informacji.

Więcej informacji oraz program Forum jest dostępne na stronie KSBTiOIN.

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000