16.01.2013

Mobilne Centrum Utylizacji Danych grało z WOŚP w Krakowie

13 stycznia, podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie, mieszkańcy miasta mieli możliwość oddawania do skutecznego zniszczenia niepotrzebne lub uszkodzone dyski twarde, i zmienienia ich w ekologiczną ciecz.  Przy okazji wraz z nami zbierali środki na rzecz najmłodszych oraz osób starszych.

 

 

Mobilne Centrum Utylizacji Danych w Krakowie, podczas 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny Finał był pierwszą okazją do obejrzenia w działaniu wyjątkowej, najskuteczniejszej na świecie, mobilnej, polskiej technologii niszczenia dysków twardych - LiquiDATA, oraz porozmawiania z niektórymi z jej twórców. Janusz oraz Rafał Iwańcowie z przyjemnością odpowiadali na wszelkie pytania zainteresowanych oraz prezentowali w jaki sposób przebiega proces. Każdy, kto przyniósł swój dysk do zniszczenia otrzymał specjalny okolicznościowy Certyfikat Zniszczenia, potwierdzający, że bezpowrotnie zniszczył zawarte na nim dane.

Mimo zimna i niesprzyjającej aury krakowianie wykazywali zainteresowanie technologią. Zebrane przy okazji pobytu w Krakowie datki zostały przekazane dla WOŚP na rzecz najmłodszych, oraz osób starszych. Według danych z około północy z 13 na 14 stycznia do krakowskich Sztabów trafiło łącznie około 910 tys. złotych z czego w Sztabie przy Gazecie Krakowskiej, z którym współpracowaliśmy: 247 414,13 złotych. Do zobaczenia na kolejnych Finałach!

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000