22.05.2012

VIII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych

23Zaproszenie na VIII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych maja w Wojskowym Zespole Wypoczynkowym w Zakopanem rozpocznie się trzydniowy VIII Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych, organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych oraz Uniwersytet Śląski PSOIN.

Kongres to niepowtarzalna szansa do udziału w dyskusjach, a także wymiany doświadczeń i poglądów odnośnie kwestii związanych z ochroną informacji. Uczestnikami kongresu będą m.in. przedstawiciele Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Biura Kolegium ds. Służb Specjalnych, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Rzecznika Praw Obywatelskich, administracji publicznej, eksperci sejmowi, przedstawiciele środowisk biznesowych, Krajowej Izby Gospodarczej, pracownicy naukowi wyższych uczelni, eksperci oraz praktycy na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem informacji.

Na wydarzeniu nie zabraknie również ekspertów z BOSSG & EIT+ Technologies, którzy opowiedzą o technologii LiquiDATA – nowoczesnej metodzie gwarantującej bezpieczeństwo informacji elektronicznych. Prezentacja "LiquiDATA – czyli kradzieży danych mówimy stanowcze NIE!” odbędzie się drugiego dnia Kongresu o godz. 13.50.

Aktualizacja: odbędą się dwa pokazy, jeden o godzinie 15:00, drugi podczas kolacji o godzinie 19:00.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na oficjalnej stronie KSOIN: http://www.ksoin.pl/

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000