Oferta - licencja LiquiDATA

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o. jest właścicielem innowacyjnej technologii LiquiDATA.

LiquiDATA jest jedyną na świecie komercyjną technologią chemicznego niszczenia nośników danych. Może być oferowana w specjalnie przystosowanym laboratorium stacjonarnym lub mobilnym, umożliwiającym ekologiczne zniszczenie nośników danych w dowolnej lokalizacji. LiquiDATA gwarantuje brak jakiejkolwiek możliwości odtworzenia pierwotnej struktury zniszczonego nośnika, a przez to odzyskania zawartych na nim informacji. Dysk „na oczach klienta” zmienia się w pozbawioną właściwości magnetycznych ciecz, nie pozostawiając żadnych wątpliwości – nie ma nośnika, informacja znika.

Aktualnie na świecie nie ma innej niż LiquiDATA konkurencyjnej technologii opartej na reakcji chemicznej, która jest jednocześnie skuteczna, ekologiczna, bezpieczna, mobilna i nadaje się do komercyjnego stosowania.

Stwarza to ogromne możliwości dla wykorzystania technologii LiquiDATA w oferowaniu usług niszczenia nośników danych na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Dla firm chcących skorzystać z możliwości oferowania takich usług z wykorzystaniem technologii LiquiDATA przygotowaliśmy specjalną ofertę licencyjną. – niewyłączne prawo do korzystania z technologii LiquiDATA w wybranym kraju europejskim przez okres 5 lat. Stosowny cennik zamieszczamy poniżej. Ceny zostały ustalone na podstawie liczby ludności, PKB i gęstości zaludnienia. W przypadku zainteresowania innym wariantem licencji prosimy o kontakt na adres licencje@niszczenie.pl

CENNIK

Licencja LiquiDATA - kraje europejskie

 

* - do ceny netto należy doliczyć stosowny podatek VAT

Certyfikowany Instytut Niszczenia Danych Sp. z o.o.
ul. Stanów Zjednoczonych 4, 54-403 Wrocław
Al. 1 Maja 87, 90-755 Łódź

bok@niszczenie.pl
+48 717 237 000